Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

İstanbulda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için en doğru adrestesiniz.Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden kuzey halı temizleme sürekli iyileştirme modeli ile her geçen gün artırmaya devam ediyor. Halı Yıkamanın Dünya`daki En İyi Yöntemi Halının Su İle Yıkanmasıdır Halılar dezenfekte edici deterjanlarla gözle görülmeyen canlılardan arındırılır Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profesyonel bir halı yıkama firmasının vereceği bilgi doğrultusunda müdahaleediniz.

Halı Tamiri

Halı ve kilim tamiri bu işte gerçekten bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Tecrübe ve deneyimli kadromuz ile renkleri karışmış kilim ve eldokuma halılarınızın renkleri düzeltilir. Overlok yapılır, yırtılmış halılar tamir edilir. saçak örme işlemi yapılır.Hertürlü soru için arayabilirsiniz.Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 13 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin.

Halı Overlok

Halı overloğu halının kenarlarını toparlamak amacıyla yapılan, halıya güzelliğini tamalayan ve ayrıca halının ömrünü uzatan bir dikim türüdür. Firmamızda yapılan halı overloğu yeni makimalarla yapıldığı için halınızın orjinal overloğunun aynısı yapılmaktadır. Ayrıca ipliklerdeki çok çeşitli renk seçeneği ile halılara en uygun renkteki iplikler seçilerek dikilmektedir.Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 13 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin.

Yorgan Yıkama

Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.