Hakkımızda

Ataşehir halı yıkama firmamız sizlere daima en kaliteli servisi sunabilmek için var gücü ile çalışmakta ve son teknolojik halı yıkama ve kurutma makineleri ile hizmet vermeye devam ediyor olacak. Evlerinizde en severek kullandığınız parçalardan olan halılarınızın türü ve markası ne olursa olsun bizler sizler için sorunsuz bir şekilde alımlarını yapıyor ve en iyi şekilde yıkayıp, kurulayıp ve mis kokar gibi sizlere teslim etmekteyiz.

Sizlerde metrekaresi ne olursa olsun firmamız ile hemen iletişime geçiniz ve halılarınızı adreslerinizden aldırarak en kısa sürede üstelik en başarılı olacak şekilde temizletip tekrar sizlere ulaşmasını bekleyiniz. Sizlerde halılarınız geldiğinde farkı hemen anlayacak ve tertemiz, hijyen dolu bir halıya kavuşmuş olacaksınız.

Bizler yıkadığımız her halı ve ürün grruplarımız için asla sağlığa zararlı olan ürünler ve şampuanlar kullanmamaktayız. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için en hijyen ortamı bulabileceğiniz bir alan yaratmak istiyorsanız artık Ataşehir halı yıkama olarak bizleri tercih edebiliriz.

Çok geniş bir alanda hizmet veren gezici servislerimiz ile halılarınız toplanır ve halı temizleme bittikten sonra poşetlenmiş olarak halılarınız sizlere geri ulaştırılacaktır. Artık macera aramayacağınız ve verdiğiniz gibi geri alacağınız ama tertemiz olacak halılara sahip olacaksınız. Kalitenizi kendi gözleriniz ile görmek için hemen telefon numaramızdan bizlere ulaşın ve halılarınızı güvenle vereceğiniz Ataşehir halı yıkama merkezine ulaşmış oluverin.